FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie do ginekologa w Warszawie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manniikka1
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 7:44 pm    Temat postu: Gdzie do ginekologa w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Nie wiesz gdzie udać się na badania kontrolne w trakcie ciąży? Moim zdaniem najlepszy Ginekolog Warszawa przyjmuje w klinice MedicHouse i właśnie tam poleciłbym Ci sie udać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pamm
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie narzekam na swojego ginekologa, jak dla mnie to lekarz z prawdziwego zdarzenia, zleca wszystkie potrzebne badania, dobrał mi skuteczną antykoncepcję w postaci tabletek vines po których nie mam żadnych skutków ubocznych, nie mogę na niego narzekać Smile
Powrót do góry
kosanoztra
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj niestety znalezienie dobrego specjalisty wcale nie jest łatwym zadaniem. I nie mówię tylko o ginekologu. Najlepiej wcześniej czytać opinie w sieci o danym lekarzu albo wybierać kogoś z polecenia, np. znajomych. Gdyby ktoś szukał dobrego psychologa ja mogę polecić http://psychomedic.pl/psycholog-warszawa . Świetna klinika.
Powrót do góry
dalongir
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jest taka profesjonalna klinika Gameta na ul. cybernetyki 7 - bylam tam z mężem rok temu w sprawie dosyc delikatnej bo juz dosyc dlugo staralismy sie o dziecko a tu mijaja miesiace , pozniej rok.. tracilismy juz nadzieje na szczescie trafilismy do tego miejsce gdzie rozpoczelismy leczenie metoda inseminacji https://gameta.pl/leczenie-nieplodnosci/inseminacja/ ktora poskutkowala- obecnie mamy miesiecznego synka i jest caly i zdrowy a my szczesliwi Smile
Powrót do góry
kolanko
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Paź 05, 2019 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli mamy jakieś nieprzyjemności czy po prostu problemy to trzeba udać się po prostu do ginekologa. On nas zbada i będzie wiadomo co na jest i jak mamy się leczyć. Ja gdyby nie wizyta u ginekologa i badania to tak naprawdę bym nie wiedziała ze mam wirusa hpv i jak mam działać żeby zapobiec zmianom jakie on może wywołać w miejscu intymnym u kobiety. A tak to zaczęłam stosować żel papilocare i już nie musiałam się o nic martwić
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: