FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zabezpieczenia przeciwpożarowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 203

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2023 4:25 am    Temat postu: Zabezpieczenia przeciwpożarowe Odpowiedz z cytatem

Cześć,
niedawno rozpocząłem pracę w firmie mającej magazyn wysokiego składowania, obecnie odpowiadam za operację logistyczne ale docelowo będę też odpowiadał za bezpieczeństwo w magazynie z ppoż włącznie. Firma dopiero co przeniosła się do nowego obiektu więc pracuje nad projektem procedury ewakuacji i mam pytanie czy ktoś z was mógłby podzielić się swoją? Mam już wstępny zarys ale zatrzymał mnie temat znalezienia sprawnego sposobu sprawdzania obecności w punkcie zbornym. Może ktoś z was ma ciekawe rozwiązanie?. Jestem też w trakcie współorganizacji szkoleń ppoż zgodnych z wymaganiami instrukcji bezpieczeństwa pożarowego i szkolenia z 1 pomocy. Przy 160 pracownikach ilu według was należy wyznaczyć pracowników odpowiedzialnych za udzielanie 1 pomocy a ilu za działania przeciwpożarowe i ewakuację? Ja wyznaczyłem 12 osób do udzielania 1 pomocy i 20 do działań ppoż co pokrywa mi 2 zmiany na 2 magazynach i biurze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ivo91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 189

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2023 5:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli pracownicy odbijają karty w terminalach na start i zakończenie zmiany to można w punkcie zbornym zainstalować dodatkowy terminal, na którym "uciekinierzy" mają się odbić potwierdzając opuszczenie budynku. Potem wyciąg z systemu i załatwione. Tak miałem na magazynie - terminal na stróżówce i komputer z dostępem do wykazu pracowników, hasłowany rzecz jasna.

Jeśli chodzi natomiast o zabezpieczenia przeciwpożarowe polecam kontakt z firmą;
https://awex.eu/kategorie/systemy-bezpieczenstwa-pozarowego

Powinni doradzić, co wprowadzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elvera93
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Chrząstowice

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2023 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto mieć takie zabezpieczenie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 682

PostWysłany: Wto Paź 17, 2023 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ochrona przeciwpożarowa to niezwykle istotna kwestia. jeśli prowadzicie swój biznes i szukacie kogoś, kto wesprze Was w tych działaniach to poczytajcie sobie koniecznie o Askar Protect https://askarprotect.pl/. oferują m.in tworzenie dokumentacji ( w tym operatów), serwis instalacji czy organizację szkoleń dla pracowników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3819

PostWysłany: Sro Lis 29, 2023 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklepem oferującym sprzęt i wyposażenie bezpieczeństwa związane z ochroną przeciwpożarową, zapobieganiem i gaszeniem pożarów jest https://fireshop.com.pl/ Szczerze ich polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 841

PostWysłany: Wto Maj 07, 2024 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro już dzielimy się tu namiarem na sprawdzone sklepy z asortymentem związanym z ochroną przeciwpożarową to myślę, ze warto tu też wspomnieć o https://www.supermarketstrazacki.pl/. Szeroka oferta, wysoka jakość produktów a do tego konkurencyjne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy