FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ręcznie robione świeczki na wieczór - gdzie kupić?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oalf3332
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Maj 2020
Posty: 12

PostWysłany: Sob Lut 20, 2021 10:02 pm    Temat postu: Ręcznie robione świeczki na wieczór - gdzie kupić? Odpowiedz z cytatem

Witam na forum,

tak jak w temacie. Od kilku dni szukam wyjątkowego prezentu dla ukochanej. Czy sklep https://naturalne-swiece.com/ jest warty uwagi? . Mam nadzieję, że mi pomożecie. Macie takie naturalne świece u Was w domu? Jak długo taka świeczka wytrzymuje? Z góry dziękuję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
sle
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 137

PostWysłany: Nie Lut 21, 2021 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się ten pomysł podoba, sama dostałam od męża świece na prezent jestem nimi zachwycona, wiedział co kupić Smile. Wybrał świece zapachowe, sojowe, z mojej ulubionej firmy Paolo Argento. One prezentują się doskonale, cudnie pachną, to idealny prezent, w domu wyglądają bosko, no i są sojowe, wiec nie zakopcą wam pomieszczeń Smile. Ja najbardziej lubię ich serię Casual https://www.paoloargento.com/swiece-zapachowe-i-sole-kapielowe/casual,2,4224 a najbardziej świecę Bianco z jaśminem, lilią i fiołkiem, jest fantastyczna, polecam gorąco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Sro Cze 02, 2021 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to w takim razie jeżeli wyjątkowe, różnorodne i jednocześnie ładnie wykonane zapachowe Świece Sojowe to moim takim numerem jeden do zmiany wnętrza jest zdecydowanie CocoWick u których będziecie mogli znaleźć wiele świetnych propozycji, jak na przykład taka dla relaksu "Harmonia w łupinie kokosa" to kompozycja zapachowa jaśminu oraz drzewa sandałowego. Skutecznie pozwala wypocząć wśród pięknego zapachu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirabelka33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 285

PostWysłany: Sro Lis 09, 2022 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W MadamNatura popatrz. Oni mają w ofercie ręcznie robione świece sojowe. Bardzo duży wybór. A świece ekologiczne, nietoksyczne, bezpieczne i ładne, bo w dekoracyjnych słoiczkach. Zapachów masz wiele do wyboru. Myślę, że w okresie świątecznym fajnie sprawdzi się świeca sojowa Zapach Lasu z nutami sosny, świerku, mchu i żywicy. Ale wybór jest duży i każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicent
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 09, 2022 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na instagramie jest sporo profili oferujących takie produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Wto Gru 06, 2022 6:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj do sklepu Homeliness https://homeliness.eu. Na pewno znajdziesz tam idealną świecę lub nawet zestaw świec na prezent. Są tam dostępne naturalne świec sojowe z drewnianym kontem, ale także sklep ma ofercie świece do ciała, zapachy do pomieszczeń, woski do kominków zapachowych. A takie rzeczy idealnie sprawdzają się na prezenty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 820

PostWysłany: Wto Gru 06, 2022 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zamawialysmy dla mamy teraz z siotra zestaw mydeł na prezent to widzialam, ze maja tez w ofercie naturalne pszczele swieczki Smile zobacz sobie, bo mega opcja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy