FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki system alarmowy do domu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Zarządzca nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ivo91
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 9:56 am    Temat postu: Jaki system alarmowy do domu? Odpowiedz z cytatem

System alarmowy z przeznaczeniem do domku 1-rodzinnego, piętrowego. Chodzi o to, aby był na tyle sprawny, aby wykrył wszelkie próby włamania, nie generował fałszywych alarmów... Na co należy zwracąć uwagę przy jego wyborze? Z jakich systemów korzystacie?
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mataxx
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie na rynku jest cała plejada rozwiązań, to chyba jednym z popularniejszych są centrale alarmowe oparte o rozwiązania od Satel. Oni tam mają różne opcje: Satel Micra, Integra, Versa. Mają cały szereg czujek, jak np te w ramach ochrony obwodowej.
No właśnie, kluczową kwestią wydają się być czujki, bo to przecież za ich pośrednictwem system alarmowy może uruchomić alarm bądź nie. Od ich jakości zależy więc bardzo wiele. Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://www.asd.pl/czujki-alarmowe#path - specyfikacja wybranych akcesoriów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekjk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile może wynieść taki system alarmowy? Taka mniej więcej całościowa wycena.
Powrót do góry
Norek
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt ci nie odpowie na tak postawione pytanie. Cena zależy od wielu czynników, chociażby od tego jaki system wybierzesz (a na rynku jest tego naprawdę dużo), jaka firma ci będzie to montować (a może zamontujesz sobie sam), jakie funkcje dodatkowe będzie mieć dany system. Jeśli chcesz się mniej więcej zorientować w tym jakie są ceny zestawów alarmowych (centrala + manipulator) to zajrzyj sobie na stronę https://www.fonex.pl/kategorie/centrale-dsc-78.html. Ja właśnie od nich kupowałem i montowałem sam - więc w gruncie rzeczy nie kosztowało mnie to jakoś dużo, a jestem zadowolony.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Zarządzca nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: