FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Inwestycje w nieruchomości
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gemo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 10, 2020 1:04 pm    Temat postu: Inwestycje w nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Znajomy deweloper zaproponował nam wejście w spółkę z nim. d na rynku jest od kilku lat ale potrzebuje większej ilości wspólników stąd taka propozycja. Nie braliśmy nigdy wcześniej udziału w tak dużych interesach. Planujemy się poradzić kogoś doświadczonego albo w ogóle wejść na stałe we współpracę doradczą. Znacie tą firmę https://www.norekwspolnicy.pl/ ? Czytaliśmy, że właśnie ci ludzie obsługują spółki i znają prawo w tym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie wyjątkowych propozycji mieszkań w największych miastach jak Wrocław, czy Kraków to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę deweloperską przygotowaną przez - https://lokum-deweloper.pl/ w przypadku których możecie liczyć na racjonalne ceny za metraże, świetne lokalizacje i jednocześnie porządne wykończenie. Mam nadzieję, że znajdziecie odpowiednie miejsce dla siebie i te swoje wymarzone cztery katy. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Sob Paź 24, 2020 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, że jak kupisz apartament inwestycyjny na osiedlu Modern Tower z widokiem na morze to na pewno na nim m zarobisz a możesz tam też liczyć na wsparcie w zarządzaniu najmem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł z inwestycjami w nieruchomości. Zwłaszcza w takich miastach jak Warszawa chociażby. Nawet można zrobić krok dalej i powierzyć zarządzanie najmem profesjonalnej firmie, tak jak mi http://www.per-modum.pl/ pomaga. Są na warszawskim rynku od lat, o nieruchomościach wiedzą wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
billy93
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Rogowo

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu rozważam kupno apartamentu nad morzem. Chciałbym mieć mieć piękne, duże mieszkanie położone w malowniczej okolicy. Zastanawiam się nad skorzystaniem z tej oferty - http://burco.pl/ Mieszkania mają całkiem przyzwoitą cenę. Czy korzystaliście kiedyś z usług tego dewelopera? Każda informacja na jego temat będzie dla mnie przydatna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Domis3223
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2020
Posty: 19

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestując w nieruchomości, należy się dobrze zapoznać ze stroną dewelopera, z którym współpracujemy. Ja jednak nie bardzo się znam na tym, bo moja branża jest zupełnie inna, jeśli chodzi o Zenbox, to mimo sugerującej nazwy nie ma on nic wspólnego z zębami a tym bardziej nieruchomościami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Nie Gru 06, 2020 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja w kupno mieszkania to dobry pomysł - często jest to decyzja na całe życie. Dlatego trzeba uważnie sprawdzać oferty. Mi przypadła do gustu ta https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro nieruchomości jest na rynku od 2007 roku. ma bardzo duże doświadczenie. A z tego co udało mi się sprawdzić - masę zadowolonych klientów. Mam zamiar dokładnie zapoznać się z ich ofertami korzystając z formularza kontaktowego ( na stronie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hankaskakanka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 11 Gru 2020
Posty: 20

PostWysłany: Pią Gru 11, 2020 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zainwestowałam w kawalerkę w krakowie i jestem zadwolona, mieszkanie się zwraca i mam jeszcze jakiś grosz do odłożeia Smile Kupiłam z abcdom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem że na Jasieniu wiele studentów i rodzin z dziećmi wynajmuje mieszkania, tam jest nieco taniej a mieszkanie są też nieco tańsze niż np w Sopocie, a osiedla takie jak Gdańskie Tarasy są naprawdę godne uwagi, projektowano je bez barier architektonicznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele lepiej dobrać mieszkanie pod kątem Waszych potrzeb i oczekiwań, bo w Polsce powstają aktualnie bardzo ciekawe inwestycje.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 8:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do dobrej inwestycji to ja wam z kolei doradzę IND.U, apartamenty w Kołobrzegu - lokalizacja jest super, bo znajdują się w pobliżu od plaży. Tu strona inwestycji: https://induapartamenty.pl/ Apartamenty są komfortowo, nowocześnie urządzone, mają przestronny lobby bar, pralnię, plac zabaw. Kolejny plus taki, że firma odpowiadać będzie za promocję i wynajem waszego apartamentu a takie profesjonalne zarządzanie to bardzo wygodna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawel5734
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Paź 2020
Posty: 33

PostWysłany: Sro Maj 12, 2021 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stella00 napisał:
Dobry pomysł z inwestycjami w nieruchomości. Zwłaszcza w takich miastach jak Warszawa chociażby. Nawet można zrobić krok dalej i powierzyć zarządzanie najmem profesjonalnej firmie, tak jak mi http://www.per-modum.pl/ pomaga. Są na warszawskim rynku od lat, o nieruchomościach wiedzą wszystko.


Inwestycja w mieszkanie, dom. Sprawdź czy wszystko jest dobrze zbudowane ze specjalistą z Fachowy Odbiór Mieszkania www.fachowyodbiormieszkania.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Sob Wrz 11, 2021 4:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego że inwestycja w mieszkanie to dobry pomysł, ja nie mam wątpliwości. A wspomniane już biuro ccn-kaczmarek.pl ma faktycznie dobre oferty na terenie śląska. Nie wiem czy wiecie, że ich wszystkie transakcje są ubezpieczone. A mi bardzo pomogła oferta kredytowa tego biura. Dzieki nim już od trzech miesięcy cieszę się swoim własnym M.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2021 3:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez prawnika ani rusz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2021 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak co według Was będzie najlepszą z opcji pod względem inwestycji budowa domów jednordozinnych, szeregówek, czy może bloków?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy