FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
smartfon ale jaki?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dolny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Sie 2020
Posty: 141

PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 11:55 am    Temat postu: smartfon ale jaki? Odpowiedz z cytatem

Cześć. Chciałabym się dowiedzieć gdzie szukacie informacji na temat danego modelu telefonu, albo w ogóle na temat nowych telefonów. Bo jednak będę musiała kupić sobie nowy telefon lecz jak na razie nic ciekawego nie widziałam. Więc przeszukiwałam internet i tak trafiłam na taki artykuł https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/samsung-galaxy-s21-specyfikacja dzięki któremu chyba już wiem jaki telefon warto zakupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Nie Mar 28, 2021 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto się nad pewno zastanowić nad tym, jakie funkcje będą najbardziej potrzebne w danym telefonie.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 5:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycjagruszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 176

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2021 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie czegoś w dobrych parametrach technicznych i jednocześnie dobrej cenie to zajrzyjcie na stronę https://sklep-realme.pl/premiera-seria8/. Możecie poznać tam model Realme 8 Pro, który z kodem Infinity możecie zakupić aż 50 zł taniej. Telefon posiada szybkie ładowanie SuperDart 50W, oraz dużą bateria 4500mAh, która wytrzyma wiele godzin bez ładowania wiele godzin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3708

PostWysłany: Pon Maj 03, 2021 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno znalazłem w sklepie https://sklep.myscreenprotector.com/akcesoria-sony duży wybór akcesoriów do sony. Świetne ceny i wysoka jakość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matii
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 2

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, to zależy czego, potrzebujesz i na jakich funkcjach w smartfonie Ci najbardziej zależy. Natomiast jeżeli chodzi o telefony Samsunga, o których wspomniałaś, to znajdziesz tam naprawdę wiele ciekawych i przydatnych rozwiązań. Tak dla przykładu, dla mnie bardzo pomocna okazała się funkcja o nazwie Mój Sejf. Dzięki niej mogłem dodatkowo zabezpieczyć ważne dla mnie pliki, takie jak np. zdjęcia, czy dokumenty w smartfonie. Co ciekawe, ostatnio na tym https://www.techfanik.pl/2019/07/samsung-moj-sejf-co-to-jest-jak-korzystac.html blogu przeczytałem, że można tak ustawić, aby skrót do tego bezpiecznego folderu nie był widoczny na ekranie z aplikacjami. Teraz już wiem, że wybierając kolejny telefon, będę patrzył, czy podobna możliwość jest dostępna. Pozdrawiam, daj znać jaki telefon ostatecznie wybrałaś!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Czw Cze 10, 2021 3:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że jeśli chodzi o telefon to ważne jest też to czy jest on odpowiednio zabezpieczony przed zhakowaniem bo tu https://kobietaistyl.pl/jak-chronic-sie-przed-szpiegowaniem-przez-bliska-osobe/ czytałam że coraz częściej zdarza się szpiegowanie za pomocą telefonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Strelka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 168

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba przyznać, że wybór telefonów jest ogromny i przez to też ciężko na cos się zdecydować. Ja mam jednak kilka opcji przed sobą. Zastanawiam się czy nie postawić na telefon Motorola Moto G30, myśle, że będzie to całkiem dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klockman
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwykle wpisuję nazwę modelu telefonu w google i wyskakują mi różne recenzje. Czytam ich kilka, żeby zebrać jak najwięcej informacji i wtedy decyduję o zakupie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3355

PostWysłany: Pią Gru 31, 2021 8:26 am    Temat postu: telefon Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej mogę polecić iPhone XS, który kupiłam nie tak dawno w https://luxtrade.pl/33-iphone-xs . Powiem wam, że nawet nie spodziewałam się, że za taką cenę telefon okaże się tak dobry. Spełnił wszystkie moje oczekiwania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Pią Gru 31, 2021 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zawsze dobrze rozejrzeć się na rynku, aby znaleźć rozwiązania, które przede wszystkim będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. To jest w dzisiejszych czasach podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alexmalcova
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2021
Posty: 180
Skąd: United States

PostWysłany: Sob Sty 01, 2022 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

You can watch prime video online on smartphones, tablets, computers and smart TVs. To watch prime video online, you will need to enter the 6 digit Amazon activation code at www.amazon.com/mytv/primevideo.com/mytv. To sign in to your amazon account or create a new one using email and password, you can watch amazon prime episodes from your device.
amazon code
target gift card balance
Target gift card balance
Netflix.com/tv8
lowe's gift card balance
Walmart Gift Card Balance Check
ebay gift card balance
PayPal Login
PayPal Login
PayPal Login
PayPal Login
PayPal Login
eBay Customer Service
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zdzislawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 319

PostWysłany: Pon Sty 10, 2022 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też wziąć pod uwagę zakup telefonu poleasingowego. Polecam rzucić okiem na używane smartfony: https://at-outlet.pl/telefony . Uważam, że dzięki temu nie przepłacimy za taki telefon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aiyana36
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 10, 2022 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem fanką Androida, więc na pewno wybrałabym któregoś z iPhonów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Sty 11, 2022 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nie jesteś fanką Androida? To bardzo intuicyjny system.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Wto Sty 11, 2022 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki macie internet w smartfonach by w pełni korzystać z ich funkcjonalności? Ja cały czas miałam go albo za mało lub łącze rwało się niesamowicie. Postanowiłam zmienić operatora na Otvarta i to była najlepsza decyzja ubiegłoroczna. Abonament tani, internet szybki i działa bez zakłóceń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy