FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
kluczyki w aucie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 10:13 am    Temat postu: kluczyki w aucie Odpowiedz z cytatem

Zatrzasnęłam kiedyś kluczyki w aucie i wiem że to się często zdarza. Mam dla was pomoc w razie czego http://www.chimko.pl/awaryjne-otwieranie-samochodow.html otwieranie awaryjne auta warszawa jakbyście kiedyś potrzebowali to dzwońcie. Lepiej mieć taki numer awaryjny w portfelu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1251

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim to na przyszłość zadbaj o dorabianie kluczy do samochodu. Nie jest to droga usługa, a na pewno obędzie się bez stresu przy zatrzaśnięciu. Zajrzyj sobie na przykład na ofertę ze strony http://kluczezamkidrzwisejfy.pl/ , z której sam korzystałem i wydaje mi się, że warto sobie coś takiego zrobić przed następnym błędem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą firmą, która specjalizuje się w naprawianiu stacyjek, programowaniu oraz kodowaniu kluczyków samochodowych i świadczeniu innych usług tego typu jest www.cezarszczecin.pl Jeżeli mieszkacie w Szczecinie i macie problem z zamkiem w waszym aucie to polecam wam się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacektalin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sprawdzić firmę https://www.klucze-kubis.pl/ która specjalizuje się w dorabianiu kluczy wszelkiego rodzaju, zaczynając do dorabianiu kluczyków do aut rożnych marek, a kończąc na zamkach mieszkaniowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lyla69
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za pomoc, zapiszę sobie w zakładkach bo jest to raczej potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja nigdy nie zostawiam kluczyków w aucie, a jeśli już muszę, to nie zamykam drzwi, tylko przymykam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Pią Maj 08, 2020 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również korzystałem z usług wcześniej tutaj wspomnianej firmy http://cezarszczecin.pl/, która zajmuje się awaryjnym otwieraniem samochodów i mogę polecić ich wszystkim ze Szczecina. Działają bardzo szybko i nie powodują żadnych szkód przy otwieraniu samochodów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marina54
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 50

PostWysłany: Pon Lut 07, 2022 5:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kluczyki zatrzaśniecie w aucie w okolicach Gdańska to najlepszeotwieranie ogarnie to naprawdę sprawnie i za sensowne pieniądze. Mnie uratował w patowej sytuacji podczas urlopu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3736

PostWysłany: Pon Paź 02, 2023 4:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestię awaryjnego otwierania samochodu najlepiej jest powierzyć specjalistom. Naprawa stacyjki samochodowej siedlce świadczy usługi polegające na dorabianiu kluczy do każdej marki samochodu. Współpraca z nimi odbywa się na najwyższym poziomie a koszt usługi jest bardzo przystępny. Polecam kontakt z nimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doma_torka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 23

PostWysłany: Pon Lis 27, 2023 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet mi nie mów! Też kiedyś zatrzasnęłam kluczyki w aucie, a odwiedzałam przyjaciółkę na Śląsku. Na całe szczęście z pomocą przyszedł jej brat, który polecił mi sprawdzony serwis samochodowy - http://aldamotorsport.pl/serwis-ferrari-slask/. No niestety, nie brałam pod uwagę, aby na drugi koniec Polski przyjechać z zapasowymi kluczykami. Mechanik szybko ogarnął temat, wyjął kluczyki i miałam czym wrócić do domu Wink Emocji, co nie miara.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rojo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 83

PostWysłany: Wto Lut 20, 2024 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wpisie na blogu najlepsze otwieranie masz poradnik co zrobić w sytuacji zatrzaśniętych kluczyków w samochodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy