FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pożyczki społecznościowe - czy warto inwestować?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Czw Lip 16, 2020 2:33 pm    Temat postu: Pożyczki społecznościowe - czy warto inwestować? Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie zetknąłem się z czymś takim jak pożyczki społecznościowe, które przykuły moją uwagę. Można tam wybrać oprocentowanie, jakie nas interesuje i udzielić komuś pożyczki na wybrany przez nas okres, tylko jak to wygląda pod względem bezpieczeństwa? Co jeśli osoba, której pożyczymy pieniądze, zwyczajnie nie będzie spłacała rat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Pią Lip 17, 2020 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rożne portale, oferujące inwestycje w pożyczki społecznościowe zabezpieczają się w różny sposób. Znaczenie ma też kwota kredytu, jednak są takie portale, gdzie stawiana jest hipoteka pod zastaw, lub pożyczkobiorca podpisuje dobrowolne poddanie się egzekucji, więc jesteś chroniony wtedy w 100%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Sob Lip 18, 2020 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O no to brzmi to całkiem dobrze. Na ile rat rozbijane są takie pożyczki oraz z na jaki procent?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Nie Lip 19, 2020 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Ty jako pożyczkodawca ustalasz takie rzeczy. Działą to na podobnej zasadzie do zwykłych pożyczek, z tym, że tutaj to Ty jesteś podmiotem, który ich udziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O no to w takim razie jest całkiem przyjemnie. Tylko, czy na każdym portalu można liczyć na tak elastyczne warunki, czy tylko, niektóre z nich są tak atrakcyjne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Czw Lip 23, 2020 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze, to nawet nie mam do końca pojęcia,bo ja cały czas siedzę tylko na https://www.aureus.info.pl/inne/platforma-dla-inwestorow,19, ponieważ jest to elastyczna platforma, na której można w prosty sposób inwestować swoje pieniądze, a przy tym jest to bezpieczne, co dla mnie stanowi kluczową rolę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1468

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczki społeczniościowe umożliwiają nam inwestycje w firmy, co w przyszłości pozwala nam dobrze zarobić i sporo zyskać. Jeśli faktycznie zastanawiacie się nad taką formą inwestycji, to zajrzyjcie na stronę futurecapital.pl Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy