FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
fotelik samochodowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
holes
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2022
Posty: 61

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 4:20 am    Temat postu: fotelik samochodowy Odpowiedz z cytatem

Uważam, że dziecko po prostu powinno jeździć w dobrym foteliku w samochodzie. foteliki samochodowe to nie zabawki, dlatego pytanie do was jakie polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
RomGo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 114

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotelik tyłem o kierunku jady dla najmłodszych, a dla starszaków 5-12 lat Smart Kid Belt. Znakomita alternatywa do fotelików, która dba o bezpieczeństwo dzieci w aucie. Jest to pas z dwoma klamrami, które się wpina do pasa bezpieczeństwa by prawidłowo go dopasować do wymiarów dziecka. Posiada on homologacje i atesty, które potwierdzają jego skuteczne dbanie o nasze dziecko podczas jazdy w aucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2022 5:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

foteliki są drogie ale niestety trzeba je mieć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smart Kid Belt to tanie rozwiązanie jedynym utrudnieniem jest to, że przeznaczone są dla starszych dzieci 5-12 lat. Jeżeli jednak nie masz zaufania do tej innowacji to może warto poszperać w necie i poznać wyniki z testów jakie uzyskują. Nie warto wierzyć konkurencji, a dlaczego to polecam lekturę artykułu https://www.auto-swiat.pl/porady/eksploatacja/smart-kid-belt-niebezpieczny-dla-dzieci-czy-dla-konkurencji/hs2jrjm, który odpowie na to pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avis.douglas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Proszówki

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też się wydaje, że dziecko powinno jeździć w dobrym foteliku. Warto wcześniej sprawdzić kilka modeli i wybrać odpowiedni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuza_98
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 130

PostWysłany: Wto Maj 31, 2022 4:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz fotelika do samochodu, który będzie przede wszystkim bezpieczny do tego będzie się łatwo montował i będzie zrobiony z materiału który łatwo wyczyścić? Właśnie foteliki o takich wymaganiach posiada sklep https://tappi.pl gdzie zaopatrzycie się w foteliki dla dzieci zarówno tych niemowlaków jak także dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 258

PostWysłany: Pią Cze 10, 2022 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Foteliki są ok, ale i inne rozwiązania też są dobre. Niestety nie warto na ślepo wierzyć temu, co mówią sprzedawcy, bo cała branża jest trochę dziwna. Chyba że to w każdej tak jest, a my po prostu nie jesteśmy świadomi. Chodzi mi o to, co opisano w artykule na portalu o bezpieczeństwie drogowym: https://www.brd24.pl/spoleczenstwo/cala-prawda-o-smart-kid-belt/. Sporo punktów z tego dziennikarskiego śledztwa jest zaskakujących i powiem, ze po przeczytaniu tego zupełnie inaczej patrzę na całość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 534

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2022 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

avis.douglas napisał:
Mi też się wydaje, że dziecko powinno jeździć w dobrym foteliku. Warto wcześniej sprawdzić kilka modeli i wybrać odpowiedni.


Warto popatrzeć na niezależne testy fotelików i alternatywnych rozwiązań bo dopiero wówczas mamy dobre porównanie. Dzięki takim testom przeprowadzoną przez fundację Jestem Potrzebny widać, że Smart Kid Belt http://smartkidbelt.com/ uzyskuje lepsze wyniki niż niejeden fotelik biorący w tym teście udział. Należy jednak pamiętać, że urządzenie to dedykowane jest do starszych dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 708

PostWysłany: Pią Mar 29, 2024 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też właśnie mam dobry fotelik, ale zastanawiam się co z wkładką, bo coś mi niej nie odpowiada. Myślę, żeby ją wymienić na coś innego.... Właśnie znalazłam wkładki do fotelika u firmy Maylily i zastanawiam się nad tym czy właśnie je kupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mimri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 292

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2024 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się złożyło, że spodziewam się bliźniąt i w związku z tym szukam wózka podwójnego. Nie jest łatwo, bo większość jest mało praktycznych - ciężkich i dużych. Udało mi się jednak znaleźć taki, który mocno mnie zainteresował - chodzi o Cavoe Avec. Jest wyjątkowo lekki, a gondole i spacerówki ma pełnowymiarowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
politka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2022
Posty: 16

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2024 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimri napisał:
Tak się złożyło, że spodziewam się bliźniąt i w związku z tym szukam wózka podwójnego. Nie jest łatwo, bo większość jest mało praktycznych - ciężkich i dużych. Udało mi się jednak znaleźć taki, który mocno mnie zainteresował - chodzi o Cavoe Avec. Jest wyjątkowo lekki, a gondole i spacerówki ma pełnowymiarowe.


Mamy ten wózek i jesteśmy z niego zadowoleni Smile dobry wybór!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy