FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wybór basenu ogrodowego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 205

PostWysłany: Sob Lut 29, 2020 6:46 am    Temat postu: Wybór basenu ogrodowego Odpowiedz z cytatem

W tym roku szykuje się gorące lato tak wiec chcielibyśmy kupić sobie porządny basen ogrodowy.

Doradzicie jakie baseny warto wziać pod uwagę? Rozporowe czy stelażowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
maronek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 108

PostWysłany: Sob Lut 29, 2020 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oba rodzaje basenów - rozporowe i stelażowe - są dostępne w rozmaitych rozmiarach i zestawach - wszystko tutaj zalezy od tego jakie masz potrzeby i jak duzy chcesz kupić basen..... To zakup na wiele lat, pod warunkiem, że basen pochodzi od sprawdzonego producenta , zerknij sobie na przyklad tutaj:
https://www.dobrebaseny.pl/Baseny-stelazowe-INTEX-c478

W sklepie rok temu zamawialęm basen stelażowy ( zależało mi na sporym basenie bo korzystały z niego zarówno dzieci jak i dorośli). Basen porządny, przetrwał całe lato oraz aktualnie nie składałem go na zimę ale wystarczylo go zabezpieczyć ( co jest wygodne).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 616

PostWysłany: Czw Cze 18, 2020 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz małe dzieci to basenik rozporowy lepiej się sprawdzi ze względu na bezpieczeństwo. Natomiast jeżeli zależy Ci na rodzinnym mini kąpielisku w ogródku, to zdecydowanie stelażowy. W ofercie https://basenyogrodowe.pl/ znajdziesz duży wybór jednych i drugich , a szczegółowe opisy produktów powinny ułatwić Ci wybór.
Ja zdecydowałem się na duży basen stelażowy z drabinką, świetnie sprawdza się już trzeci sezon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy