FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kupno dywanu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcol81
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 452
Skąd: Giżycko

PostWysłany: Wto Sty 18, 2022 9:16 pm    Temat postu: Kupno dywanu Odpowiedz z cytatem

Chcecie zakupić dywan przez internet, ale nie wiecie na jaki sklep warto się zdecydować? Zależy wam na przyzwoitych cenach? Osobiście mogę wam polecić tą stronę https://www.topworld.pl/ . Sam jakiś czas temu kupowałem tam dywan do swojego nowego domu i muszę wam powiedzieć, że prezentuje się on naprawdę dobrze. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!
_________________
Komuniści są jak krokodyle, które kiedy otwierają paszcze, nie wiemy – uśmiechają się, czy chcą nas pożreć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kwiatkowski Jacek inż
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 96

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 2:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłem w zeszłym roku bardzo ładny dom a raczej willę z lat 2000i powiem wam, że dom ma swoją dusze ale jest idealny pod wieloma względami. Niewiele w tym domu zmieniliśmy i mamy w domu trochę styl retro ale wszystko jest prawie w idealnym stanie i nie używane bo ktoś kiedyś ten dom wybudował ale nigdy tam nie mieszkał. Dom został odświeżony i co trzeba było wymienić to wymieniliśmy. Wymieniłem również piec bo to trzeba było wymienić i zamówiłem piec 5 klasy z firmy https://www.kotlysam.pl/kotly-co/ekologiczne-kotly-5-klasy-ecodesign.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edi88
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 21

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu udało mi się przeczytać wyjątkowo zajmujący materiał. Jest on konkretny i posiada ogromną ilość wiadomości. Polecam zaznajomić się ze wszystkim co jest na tej stronie internetowej, a dowiesz się więcej odnośnie -dywaniki łazienkowe .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1130

PostWysłany: Sob Sty 22, 2022 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście kupno dywanu jest bardzo ważną sprawą, ale moim zdaniem również fajnie jest co nieco wiedzieć na temat tego jak wyprać dywan ręcznie. Myślę, że doskonale o tym napisano w https://homecarpets.pl/blog/post/118_jak-wyprac-dywan-recznie i właśnie taka wiedza jest niezwykle ważna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3393

PostWysłany: Pią Cze 23, 2023 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad http://clis.pl/ . Podobno jest to bardzo dobra pralnia dywanów, w której jednak usługi są świadczone na bardzo wysokim poziomie i w niewygórowanej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1130

PostWysłany: Nie Lip 02, 2023 5:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, czy ktoś ma jakieś doświadczenie w czyszczeniu nowego dywanu? Chciałbym, żeby wyglądał dobrze jak najdłużej. Znalazłem ten poradnik ale zastanawiam się, czy ktoś ma jeszcze jakieś sugestie?

Ostatnio zmieniony przez REPORTOWICZ dnia Sro Paź 04, 2023 12:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
raleigh.jerde
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2023
Posty: 4
Skąd: Wadowice

PostWysłany: Nie Lip 02, 2023 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jaki sposób dbać o dywan? Co jaki czas go czyścić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1130

PostWysłany: Pią Lip 28, 2023 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W trosce o wyjątkowy wygląd Twoich dywanów, rekomendujemy zaufać pralni dywanów w Lublinie. Odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne i specjalistyczne środki czyszczące sprawią, że Twój dywan będzie zachwycał ponownie. Na stronie https://artmnstudio.pl/pralnia-dywanow-lublin-pozbadz-sie-nawet-najtrudniejszych-plam/ znajdziesz więcej informacji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy