FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Lifting bez skalpela

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angie707
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 133

PostWysłany: Czw Paź 28, 2021 7:01 am    Temat postu: Lifting bez skalpela Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry! Lata lecą, a skóra wygląda coraz gorzej i w związku z tym chciałabym poddać się liftingowi bez skalpela. Ten zabieg poleciła mi mama, która wykonała go w Esderm we Wrocławiu i była bardzo zadowolona, do dzisiaj chwali to miejsce za podejście do pacjenta. Podobno zabieg HIFU jest praktycznie bezbolesny. Ktoś z Was ma podobne odczucia? Z góry dziękuję za opinie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Sob Lis 06, 2021 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mialam okazje byc na zabiegach modelowania sylwetki metoda https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/hifu-ultraformer-lifting-modelowanie-sylwetki/ Smile faktycznie zabiegi sa bezbolesne, mozna powiedziec ze nawet te ciepelko jest przyjemne no i faktycznie pozwala nam skutecznie i nieinwazyjnie leczyć wiotkości skóry twarzy i ciała oraz problem opadania tkanek miękkich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zuzik__9
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Sty 2021
Posty: 9

PostWysłany: Czw Lis 11, 2021 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam przeprowadzony ten zabieg w Euroklinice w Katowicach (https://www.euroklinika.com.pl/medycyna-estetyczna/hifu-lifting-bez-skalpela/) i jestem również bardzo zadowolona z efektów i samego przebiegu. Długo się zastanawiałam, ponieważ na rynku jest wiele placówek, które mają HIFU w swojej ofercie ale bardzo ważne jest jakim urządzeniem dysponują. Najlepsze jest HIFU z firmy Sonoqueen, takie jest w Euroklinice. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy