FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Meble kuchenne
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pon Lut 15, 2021 6:55 am    Temat postu: Meble kuchenne Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad nowymi meblami kuchennymi. Doradzicie na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiednich mebli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ivo91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 188

PostWysłany: Pon Lut 15, 2021 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gniazdka w kuchni przy samym blacie-nie w połowie wysokości między wiszącymi szafkami. Dużo elektrycznych gniazdek. Podłoga jednolita w całym mieszkaniu, bez progów. Szafki tylko zabudowane, zero odkrytych regałów. Podłoga najlepiej kafle drewnopodobne, nic nie widać, nawet jak jest brudno. Fronty w kuchni matowe.

Mogę Ci powiedzieć gdzie kupwaliśmy swoje meble do kuchni:
https://meblearkadius.pl/produkty/meble-kuchenne/

Dobry sklep ze sporym wyborem mebli. Zerknij sobie, czy coś Ci się nie spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akessler
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lut 2021
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lut 15, 2021 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Styl modern classic stanowi połączenie tradycji z nowoczesnością. Doskonale odzwierciedlają to meble prezentowane w tym właśnie stylu. Kompilacja tych czynników widoczna jest w doborze materiałów, w kształcie bryły oraz w funkcjonalności.
_________________
meble modern
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sle
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 137

PostWysłany: Wto Lut 16, 2021 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o fronty kuchenne, to my je zamawialiśmy prosto od producenta FRONTWIT z Twardogóry http://www.frontwit.com/fronty.html . Ich fronty lakierowane wyglądają naprawdę pięknie, są też świetnie wykonane, firma zadbała nawet o najmniejsze szczegóły. Całość wykonali terminowo, w dobrej cenie, zdecydowanie ich polecam. Dodatkowo ich oferta jest rozbudowana, więc na pewno znajdziecie tam coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zbogisich
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lut 2021
Posty: 1
Skąd: Szamotuły

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór stołu do kuchni często jest podyktowany czynnikami takimi jak: wielkość samej kuchni, ustawienia okien, stylu mebli kuchennych, ilości domowników, a także upodobań właścicieli. Najczęściej wybierane są kwadratowe stoły do kuchni, ze względu na swój uniwersalny charakter.
_________________
blatyb do stołów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuje sprawdzonej firmy, która wykonuje meble na zamówienie, Konin to miasto, w którym mieszkam. Zależy mi na kuchni i dużej szafie do sypialni. Jakiś czas temu znalazłam firmę DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli, czy zna ktoś? http://degosh.pl/meble-na-wymiar/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nelson_Gotch009
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 3

PostWysłany: Sob Lut 20, 2021 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbogisich napisał:
Wybór stołu do kuchni często jest podyktowany czynnikami takimi jak: wielkość samej kuchni, ustawienia okien, stylu Kitchen Table, ilości domowników, a także upodobań właścicieli. Najczęściej wybierane są kwadratowe stoły do kuchni, ze względu na swój uniwersalny charakter.

Thank you
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnieszka94
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 254

PostWysłany: Wto Mar 02, 2021 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w zeszłym miesiącu też zastanawialiśmy się nad meblami, z tym że do jadalni. W internecie jest mnóstwo kolekcji i ciekawych aranżacji. Nasz wybór ostatecznie padł na Szynaka Meble: https://www.szynaka.pl/pl/kolekcje/kolekcja-avignon Smile Kolekcja Avignon spodobała mi się najbardziej i uważam, że był to najlepszy możliwy wybór Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Benek78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 96

PostWysłany: Pią Cze 10, 2022 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepszą z możliwych obecnie opcji, jest zrobienie kuchni pod wymiar konkretnego pomieszczenia. Indywidualne projekty to teraz standard, a firm, które oferują doskonałej jakości blaty i fronty meblowe też nie brakuje. Wystarczy chociaż mniej więcej wiedzieć jakie mamy oczekiwania, a resztę zrobią za nas specjaliści Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baumbach.cara
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Cze 2022
Posty: 5
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Sob Cze 11, 2022 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zrobić indywidualny projekt kuchni. Wtedy masz pewność, że kuchnia będzie idealna dla CIebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
macejkovic.devon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 3
Skąd: Proszówki

PostWysłany: Pon Cze 13, 2022 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że kredensy kuchenne wróciły do łask. Sami zobaczcie - https://meblekatmandu.pl/kredensy. Współczesny kredens to następca renesansowej credenzy, czyli okazałej skrzyni, w której przechowywano zastawę i bieliznę stołową. Na przestrzeni wieków mebel urósł do rozmiarów dużej szafy i zyskał dekoracyjną, bogato rzeźbioną formę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gangan78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 61

PostWysłany: Pon Cze 13, 2022 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuchnia drewniana i na wymiar powinna być dobrym wyborem. Najważniejsze, to jej wykonanie powierzyć do grupy sprawdzonych profesjonalistów - w końcu ma nam służyć najdłużej jak to tylko możliwe, nieprawdaż? Kuchnie Asto https://kuchnieasto.pl/?page_id=2086 zrealizowali dla nas projekt o którym nasi znajomi mogą tylko pomarzyć. Wizualnie prezentuje się niczym z katalogu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Just-in
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 149

PostWysłany: Wto Cze 14, 2022 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłabym na wygodę i funkcjonalność. To moim zdaniem w kuchni jest najważniejsze. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maurice.jenkins
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Cze 2022
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Cze 14, 2022 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani, a czy takie uchwyty do mebli kuchennych sprawdzą się także w małej kuchni w stylu skandynawskim: https://drzazgasklep.pl/pl/sklep/kategoria/zlote-i-miedziane-uchwytygalki,143 ? Bardzo mi się podobają, ale wydaje mi się, że są zbyt ozdobne. Mam "surowe mieszkanie", przeważają szarości i biele. Nie wiem, czy złote uchwyty do mebli nie będą wyglądać śmiesznie i pompatycznie. Z drugiej strony - bardzo mi się podobają. Dajcie znać, co myślicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gangan78
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 61

PostWysłany: Sro Cze 15, 2022 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysokiej jakości, eleganckie meble kuchenne na dobre zagościły i u nas. Wykonała je dla nas na wymiar firma ze Szczecina, czyli https://www.bumeb.pl/oferta/meble-kuchenne-na-wymiar . Zrealizowane w precyzyjny sposób, idealnie odnalazły się w pomieszczeniu kuchennym, nadając mu dodatkowego smaku. Robi to ogromne wrażenie! Z ich oferty zamawialismy takze meble łazienkowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy