FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
wzmacniacz kanałowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 6:22 pm    Temat postu: wzmacniacz kanałowy Odpowiedz z cytatem

hej, czy orientujecie się w jakim sklepie albo od jakiej firmy można kupić wzmacniacz kanałowy? Zależy mi na sprzecie dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 453

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesjonalne urządzenia do wykonania sieci telewizyjnej najlepiej kupować od sprawdzonych firm. Bardzo dobry odbiornik optyczny znajdziesz np w ofercie firmy Telmor. Zajrzyj na ich stronę, mają bardzo dużo różnych elementów niezbędnych do wykonania kompletnej instalacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
markli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Sty 2023
Posty: 186

PostWysłany: Pon Lut 06, 2023 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadam wzmacniacz lampowy i niestety musiałem dać go do naprawy, ale firma https://www.electro-lab.eu/ bez problemu się nim zajęła, co mnie bardzo cieszy. Jeśli chodzi o ceny u nich to są przystępne, serwis RTV nie jest im obcy, miej ich na uwadze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy