FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dekoracje na miarę XXI wieku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marsjanrat
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Sie 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 7:55 am    Temat postu: dekoracje na miarę XXI wieku Odpowiedz z cytatem

Witam!
Od kiedy pamiętam, u mnie w domu zawsze wszystko utrzymane było w klasycznym stylu, po prostu siła tradycji... a ja na przekór temu chcę, żeby moje mieszkanie wyglądało nowocześnie, zgodnie z najnowszymi trandami! A może nawet i futurystycznie!
Macie dla mnie jakieś porady? Zastanawia mnie na przykład, czy dywany wełniane na pewno będą pasować do modernistycznej otoczki, jaką planuję sobie urządzić Idea Co o tym myślicie, mogą być czy teraz modne są inne rzeczy Rolling Eyes Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Czw Lip 14, 2022 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesne wnętrza prezentują się oryginalnie, bywają wręcz zaskakujące. Niemniej jednak futurystyczny styl mnie nie przekonuje. Klasyka zresztą też. Postawiłem więc na dodatki retro, nawiązujące do początków XX wieku. Kupiłem m.in. wysoce cenione przez nasze babcie wazony kryształowe. Nie wszędzie można je teraz dostać ale w ofercie https://www.indelo.pl/wazony-krysztalowe-cat-146 jest wybórSmile Planuję jeszcze wybrać się na giełdę antyków. Może zafunduję sobie jakiś obraz albo zegar z kukułkąSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 552

PostWysłany: Pią Lip 15, 2022 6:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę porannagazeta.pl , na której znajdziecie najróżniejsze artykuły na interesujące tematy. Jest to portal, który sam regularnie odwiedzam w poszukiwaniu wiedzy i informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Lip 18, 2022 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię takie strony. Idealne do porannej kawki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pią Lip 22, 2022 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób kocha kwiaty, więc może warto sprawdzić tę ofertę tu https://nietylkofiranki.pl/186-zaslony-w-kwiaty Bardzo eleganckie zasłony w kwiaty. Moim zdaniem sprawdzają się w każdym pomieszczeniu. Nawet są propozycje takich zasłon do kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciej503
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2021
Posty: 16

PostWysłany: Pią Lip 22, 2022 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawym sposobem na pomysłowe udekorowanie domu jest użycie bukietu sztucznych kwiatów. Zawszę kupuję takie produkty na tej stronie internetowej -> https://zniczefenix.pl/kwiaty-sztuczne/bukiety/ posiadają bogaty wybór, często dobieram również pojedyncze kwiaty i sam tworzę bukiety Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xkonopelski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Krosno

PostWysłany: Wto Sie 02, 2022 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obraz na ścianę z mapą świata może okazać idealną ozdobą w naszym salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, dziecięcym, gabinecie, biurze jak również kuchni czy łazience. Mapa świata na płótnie może przedstawiać różne oblicza. Może być kolorowa, czarno-biała, przystosowana dla dzieci, bardziej nowoczesna lub retro. Obraz możemy dopasować do wymiarów ściany i charakteru pomieszczenia. Takie rozwiązanie bardzo przypadło mi do gustu - https://www.swiat-obrazow.pl/mapy-swiata.html.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tromp.vicky
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Wto Sie 02, 2022 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama nie wiem, czy fototapety nie wyszły już czasem z mody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 752

PostWysłany: Wto Sie 02, 2022 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można wybrać obraz, chociaż to bardziej dla osób, które lubią klasyczny styl. mogą to być np. dzieła sztuk renesansowej https://pikoteka.com/pl/kierunek-w-sztuce/renesans/1003 w formie reprodukcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy