FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sprzęt strażacki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kargel
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 05 Sty 2021
Posty: 41
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sty 14, 2021 9:57 am    Temat postu: Sprzęt strażacki Odpowiedz z cytatem

Na co zwrócić uwagę podczas kupna sprzętu strażackiego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
rashad08
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Sty 2021
Posty: 1
Skąd: Głogów

PostWysłany: Czw Sty 14, 2021 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strażacy są nierzadko odpowiedzialni za cudze życie, a także majątek. Podczas akcji pożarniczych powinni również uważać na swoje zdrowie. By można było zachować pełny profesjonalizm i osiągnąć zamierzony cel, potrzeba sprzętu wysokiej jakości, który wspomoże ludzkie działania i nada im właściwy tor.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lpfeffer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Wto Lis 02, 2021 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zagłębiłam się w ten temat i zainteresowałam się właśnie kwestią sprzętu strażackiego oraz jego zakupu. Przy okazji na stronie internetowej https://www.radiojura.pl/czym-sa-sorbenty-i-jak-wykorzystuja-je-w-swojej-pracy-strazacy.html znalazłam ciekawy artykuł o tym, czym są sorbenty i jak wykorzystują je w swojej pracy strażacy. Jeżeli więc zastanawiacie się nad zakupem sprzętu dla strażaków, no to koniecznie też zapoznajcie się z tym właśnie artykułem. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iherman
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Kwi 2024
Posty: 4
Skąd: Rabka-Zdrój

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2024 6:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strażak powinien mieć w swojej szafie zapas koszulek bawełnianych. Są to bardzo praktyczne części garderoby, które nadają się zarówno na chłodniejsze dni, jak i na upały. W wersji letniej dostępne są czarne i piaskowe polo z krótkim rękawem, na których można umieścić haft z logo. Natomiast w wersji zimowej można znaleźć T-shirty z długim rękawem. W sieci znalazłam również te informacje - https://wiadomosci.ox.pl/odziez-strazacka-na-kazda-pogode-jakie-opcje-sa-dostepne,86845.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy