FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Farby do łazienki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Nie Mar 27, 2022 11:08 am    Temat postu: Farby do łazienki Odpowiedz z cytatem

Witam!
Właśnie jestem na etapie poszukiwań przede wszystkim dobrej jakości farby do łazienki, która będzie odpowiednia i jednocześnie nie zacznie się po dłuższym czasie łuszczyc, czy odbarwiać. Jednak w łazience jest większy problem z wilgocią dlatego tutaj na pewno trzeba wybrać specjalną opcję. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą trochę temat się rozwinie i uda mi się podjąć racjonalną decyzję zakupową za rozsądne pieniądze. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Mar 30, 2022 6:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie farby do łazienki jednak są dużo bardziej wymagające względem innych pomieszczeń. Jednak tutaj jest bardzo dużo wilgoci i to może powodować odpadanie farby i jej łuszczenie. Ja osobiście polecam sprawdzić sobie najlepsze marki. My na przykład wybraliśmy "V33 Easy Renowacja Łazienka Biały 2L" i super się sprawdzają, nic z tego co pisałem wyżej nie ma miejsca i ceny też nie są wcale jakieś wysokie. Pozdrawiam i jak już coś wybierzesz to daj znać która wersja wygrała Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy