FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sposoby na oszczedzanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 200

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 9:39 am    Temat postu: Sposoby na oszczedzanie Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest coraz droższe. Zastanawiam się nad tym jakie są najlepsze obecnie sposoby na oszczedzanie.

Możecie poratować informacjami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
maronek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 107

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się nie ulegać często zachciankom. Czasami kupię sobie droższą szynkę czy ser pleśniowy, ale na ogół sery żołte/makarony/kasze/ryże/przeciery/puszki itp. kupuje zawsze marek własnych, są naprawdę świetne (u mnie Auchan). Jeżeli chodzi o kosmetyki: krem do twarzy z dobrym składem, ale max. 30zł - więcej nie wydam a można naprawdę znależć w tej cenie dobre. Może ustalaj sobie takie max. limity? Ogólnie kosmetyki staram się kupowac dobre ale na przecenach, rzadko płacę normalną kwotę. Mam ochotę na żelki? Kupię małą paczkę ale z tych tanich. Płyn do płukania (Silan perfumelle/cocolino) - tylko przeceny. Silan kupuje max. za 9zł, Cocolino też, normalnie kosztuję ok. 20zł. Nie ma promocji? To nie kupuje, parę prań bez płynu też spoko. Ubrania w dobrych lumpach jak chce mi się tam jeździć. Nową marynarkę HM wyhaczyłam ostatnio za 20 zł. Sporo dobrych ofert dla oszczedzających ma też Santander bank https://www.konto-studenckie.pl Więcej informacji na stronie. Możesz tam sobie porównać również inne banki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy