FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Działki budowlane na Mazurach - czy to dobra inwestycja?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oscarr86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 178

PostWysłany: Pią Sty 03, 2020 11:29 am    Temat postu: Działki budowlane na Mazurach - czy to dobra inwestycja? Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałbym Was podpytać, bo interesowałem się różnymi projektami nieruchomościowymi. Ciekawa wydała mi się opcja kupna działki budowlanej, w takiej inwestycji od firmy https://optimalpartners.pl/ . Firma tworzy taki kompleks MARINA RYN - łączy on funkcje turystyczne z centrum rehabilitacji i pobytów dla aktywnych seniorów. Lokalizacja na Szlaku Wielkich Jezior i w ramach kompleksu powstaną m.in. działki pod budowę domów, apartamenty, marina ze strefą rekreacji, hotel, Centrum rehabilitacji. Jest możliwość kupienia działki pod domek i potem wynajmowanie go seniorom (z przychodem 7,8% do ponad 17% w skali roku). Co Wy o tym myślicie? Czy jest sens? Czy to rentowne przedsięwzięcie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Wto Mar 03, 2020 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że działka na mazurach to świetna sprawa! Sama chciałabym wybudować dom nad jeziorem. Niestety na Mazury mam za daleko. Na szczęście udało mi się kupić działkę nad jeziorem w mojej okolicy i w tym roku chcę rozpocząć budowę. Myślę o tym projekcie https://www.mgprojekt.com.pl/parterowy Mam nadzieję, ze wszystko pójdzie po mojej myśli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annalu13
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 77

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam działkę na Mazurach, ale polecam każdemu przed budową skorzystać z usług patrol saperskiego. U nas znaleźli stare granaty jeszcze sprzed wojny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Wto Sty 18, 2022 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annalu13 napisał:
Też mam działkę na Mazurach, ale polecam każdemu przed budową skorzystać z usług us-24.com.pl/]patrol saperski[/url]ego. U nas znaleźli stare granaty jeszcze sprzed wojny.



zazdroszczę takiej działki budowlanej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy