FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kosmetyki do makijażu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1251

PostWysłany: Czw Mar 24, 2022 4:06 pm    Temat postu: Kosmetyki do makijażu Odpowiedz z cytatem

Jakie kosmetyki stosujecie najczęściej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2022 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że natrafiłam akurat na taki wątek. Przyznam szczerze, że ja bardzo lubię testować nowości kosmetyczne. Staram się rozsądnie wybierać produkty, których używam na co dzień, ale z chęcią kupuję również kosmetyki do testów Very Happy Ostatnio moją uwagę zwróciły propozycje do włosów oraz do pielęgnacji od Loreal Paris. Na stronie: https://www.ezebra.pl/pl/producers/loreal-paris-1311079651.html znajdziecie ich kosmetyki w naprawdę fajnych promocjach, więc warto sobie zajrzeć Wink Sama regularnie kupuję jedną z ich mask do włosów i bardzo fajnie mi się ona sprawdza, więc tym razem oprócz tego produktu dorzuciłam do koszyka kilka innych. Obecnie oczekuję na przesyłkę. Jeżeli szukasz kosmetyków dla siebie to według mnie warto postawić właśnie na drogerię internetową. Ceny są rozsądne, a wybór produktów imponujący. Dajcie koniecznie znać czy zamawialiście kiedyś u nich - jestem ciekawa Waszych opinii oraz spostrzeżeń. Dzielnie się takimi doświadczeniami jest zawsze zdecydowanie na plus Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Pią Maj 20, 2022 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Moje córki używają tylko kosmetyki naturalne od Santo Volcano https://santovolcano.pl/. Ostatnio zrobiły mi nawet mały wykład na ten temat. Cieszę się, że tak świadomie dobierają sobie produkty i to bezpieczne dla ich skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy