FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Łazienka przy sypialni

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tubylec
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 54

PostWysłany: Wto Mar 09, 2021 11:05 am    Temat postu: Łazienka przy sypialni Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was robil może łazienkę przy sypialni? Zastanawiam się nad tym powżnie ( jestem w trakcie budowy domu i nie wiem czy robić łazienkę czy jednak może zrobić a miejscu garderobę).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ivo91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 188

PostWysłany: Wto Mar 09, 2021 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli stać Cię na dodatkowy wydatek (weź pod uwagę nie tylko urządzanie kolejnej łazienki, ale i budowę kolejnych metrów domu) i masz ochotę sprzątać dodatkowe pomieszczenie to ok. Wg mnie to zależy też od liczebności rodziny.
My z mężem mamy już uzgodnione, że podczas budowy drugiego domu (na razie wykańczamy pierwszy) będziemy mieć toaletę dla gości i jedną łazienkę właśnie w sypialni. Uważam, że to ogromna wygoda Przy dobrej wentylacji wilgotność to nie problem, a odgłosy, jeśli jest się małżeństwem, raczej nie przeszkadzają . Poczytaj sobie również o tym, jak powinien zostać przeprowadzony biały montaż:
https://adrem.org.pl/bialy-montaz/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeżeli już zabieracie się za kompletowanie wyposażenia łazienkowego to tutaj na pewno warto wymienić https://oltens.com/ to jeden z moich ulubionych producentów, jeżeli chodzi o jakość wykonania, styl i jednocześnie funkcjonalność. Dlatego zajrzyjcie na ich stronę i przejrzyjcie dostępne możliwości zarówno jeśli chodzi o kabiny, umywalki, meble łazienkowe, czy również wanny. Mam nadzieję, że i u Was poszukiwania będą w pełni udane Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eluettgen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Gru 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 19, 2022 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno zaczęłam się zastanawiać, czy nie wyremontować łazienki w swoim mieszkaniu i nie wymienić wanny na prysznic. Jak myślicie, co ma więcej zalet? Wanna czy prysznic? Gdzie się chętniej kąpiecie?
_________________
salon łazienek Łódź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonaaaxxx
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 20, 2022 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczynając od odmalowania ścian, na wymianie mebli kończąc. Jeśli chodzi o kolor ścian, ten mamy już wybrany, ale zastanawiamy się teraz jakie meble kupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sotbe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 261

PostWysłany: Czw Sty 12, 2023 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie, jeżeli będziecie na etapie poszukiwań nowoczesnych, dobrze wykonanych i funkcjonalnych propozycji w zakresie baterii umywalkowych, prysznicowych, czy także do wanny to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Sotbe w którym będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalne wsparcie ze strony obsługi, nowoczesny styl i jednocześnie trwałość przygotowanych propozycji z aż 5 letnią gwarancją. Nasza obsługa pozostaje do dyspozycji i wraz z darmową dostawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy