FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pożyczka na firme

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jomiters
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 8:27 am    Temat postu: Pożyczka na firme Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Słyszeliście może o ofercie POŻYCZKA Bardzo zainteresowała mnie ta oferta, dlatego tez postanowiłem troche poszperać po necie. Nie musiałem szukać długo, ponieważ jak sie okazało moi znajomi również korzystali z tej oferty. Bardzo byłem zaskoczony tak pozytywną opinią. Przede wszsytkim najważniejsze jak dla mnie jest minimum formalności, co dla mnie jest idealna opcją. Mieliście do czynienia z tą ofertą ? Dawajcie znać. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
heniutek
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 15 Wrz 2017
Posty: 46

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele firm, które oferują pożyczki zarówno dla osób fizycznych jak i firm. Warto tutaj wspomnieć chociażby o kredytok.pl. Na ich blogu jest kilka fajnych poradników dotyczących pożyczek, z którymi warto się zapoznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybkie pożyczki nie są wcale takie złe. Często to jedyna szansa dla tych, którzy mogą zapomnieć o bankowym kredycie. Pisza o tym na http://www.klinikafinansowa.pl/tanie-pozyczki-bez-bik-tak-to-mozliwe/ i dla mnie argumenty na tak są wystarczające, a opinie na temat firm pożyczkowych często nieprawdziwe, przesadzone. każda pożyczkę trzeba spłacić, więc jeśli zrobimy to na czas to ryzyka nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 6:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w takich sprawach trzeba być bardzo rozsądnym i dokładnie przedyskutować sprawę z doradcą kredytowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kammas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lut 2019
Posty: 80

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 3:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety z doświadczenia wiem, że często ciężko jest otrzymać kredyt dla firm. W związku z tym polecę Wam zapewne innowacyjne rozwiązanie, którego nie usłyszeliscie od nikogo innego a mianowicie zamiast szukać najlepszego kredytu złóżcie wnioski w kilku/kilkunastu, zobaczycie ile z nich pozywtywnie je zweryfikuje i dopiero z tych kilku wybierzecie najlepszy. Ponadto zachęcam do czytania bloga http://chatanosacza.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dovor
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Maj 2021
Posty: 127

PostWysłany: Czw Cze 30, 2022 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ofert jest naprawdę mnóstwo. Sama niedawno znalazłam bardzo korzystny kredyt oddłużeniowy Gdańsk i się cieszę, bo w końcu wyjdę na prostą. Od lat zmagam się z pętlą zadłużenia, najwyższa pora stanąć na nogi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 754

PostWysłany: Nie Lip 17, 2022 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepszy będzie kredyt na firmę? Na takie kredyty jest całkiem spora oferta. Popytaj w bankach lub u doradców https://finansezglowa.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Pon Paź 31, 2022 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo pożyczanie pieniędzy jest dla ludzi, jednak koniecznie należy pamiętać o terminowej spłacie tego co się pożyczyło. Nie każdy oczywiście ma z tym problem, ale w razie problemu to zawsze dostępna jest konsolidacja kredytów Chorzów . Polecam się zainteresować tematem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy