FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Oryginalna pamiątka na chrzest czy coś w starym stylu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamjul
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sie 07, 2020 8:34 am    Temat postu: Oryginalna pamiątka na chrzest czy coś w starym stylu? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, jak pamiętam kiedyś kupowano na chrzest pamiątki takie jak biblia, łańcuszek, obrazek itp jednak szukam czegoś innego aby wyróżniało się i było zapamiętane. Macie jakieś pomysły co teraz się kupuje? Dawno nie byłam na taje uroczystości i nie wiem w czym szukać.

Jednak zdecydowałam się na album oraz zestaw sztućców ze sklepu - https://www.murrano.pl/ ale wybór jest tak duzy że ciężko się zdecydować


Ostatnio zmieniony przez kamjul dnia Czw Sie 27, 2020 8:30 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bartoletti.elias
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Sie 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 07, 2020 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj również kupuje się łańcuszek. To bardzo elegancki prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Sro Lip 20, 2022 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiąc o prezentach z okazji chrztu, rodzice chrzestni powinni starać się kupować wartościowe prezenty na chrzciny. Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zamówienia złotego medalu dla mojego chrześniaka na stronie alechrzest.pl .Będę jego matką chrzestną i chcę kupić mu coś, co zostanie z nim na lata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Wto Lis 29, 2022 5:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakaś Biblia dla dzieci? Wiem, że to prezent trochę na zapas, ale możesz rzucić okiem, czy znajdziesz coś ciekawego na: https://www.swietywojciech.pl/ksiazki/pismo-swiete/biblie-dla-dzieci zresztą w tym samym sklepie online są też różne pamiątki na Chrzest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy