FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
prezent na chrzciny dla dziecka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nisa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 122

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 11:27 pm    Temat postu: prezent na chrzciny dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Witajcie! mam do was pytanko , doradźcie mi co mam kupić dziecku na chrzciny , nie bardzo wiem co sie teraz daje. wszyscy daja pieniądze i zabawki , a ja chcę by prezent byl dla niego pamiątka i nawiązywał do tego najwazniejszego dnia w jego życiu . Znalazłam cos takiego https://www.swietymarek.com/srebro-medaliki-srebrne/medalik-srebrny-matka-boska-nieustajacej-pomocy-wiekszy,5511,1.html jak myślicie dobry pomysł do tego album dla dziecka na zdjęcia . Poradzcie mi coś . Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zamiast zabawki dla takiego maluszka, to może kup gniazdko niemowlęce tz. kokon. W tym dziecko może spać, jest wygodne i mięciutkie. Myślę że i mamie maluszka też się spodoba. Ja widziałam tutaj kilka wzorów i kolorów. Mi się osobiście spodobałby taki prezent dla dzieciaczka. Zerknij sobie i zobacz, może i tobie się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jeśli masz problem z kupnem prezentu dla takiego małego dziecka, najlepiej będziejeśli poszukasz w internecie tego typu poradników https://www.hulahop.pl/wiadomosc/prezent-dla-niemowlaka-co-wybrac-co-kupic-dla-malucha/2588/ , w których znajdziesz sporo informacji na temat tego jakie prezenty kupować takim małym dzieciom!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cos klasycznego, moze jakas fajna biżuteria, zegarek? Taka, że dzieciak będzie z tego korzystał w dorosłym życiu. albo jakieś fajne ksiązki, moze stare wydania bajek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy