FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Eksmisja Nieruchomości Warszawa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MalaMi
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 57

PostWysłany: Czw Sie 20, 2020 6:19 am    Temat postu: Eksmisja Nieruchomości Warszawa Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!
Moi bliscy znajomi mają spory problem i chciałabym im pomóc. Wynajmują oni mieszkanie młodej parze. Niestety od jakichś 3 miesięcy przestali oni płacić. Dodatkowo niedługo kończy im się umowa (była na rok) i już zapowiedzieli, że nie zamierzają się na razie wyprowadzać. Znajomi wielokrotnie próbowali dojść z nimi do porozumienia ale bezskutecznie, tamci w ogóle nie są tym zainteresowani. Kolega jest już na skraju załamania nerwowego i boję się, że rozwiąże to w końcu w sposób, który dodatkowo przysporzy mu kłopotów z prawem. Dlatego polecałam im, żeby skorzystali z usług eksmisja z nieruchomości warszawa. Korzystaliście kiedyś z tego? Co myśłicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
DavidG
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 408

PostWysłany: Pon Cze 07, 2021 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem problem usunięciem z mieszkania lokatora, nie pomagało nic, także w końcu zgłosiłem się do profesjonalnej firmy zajmującej się takimi rzeczami. Jeśli też macie taki problem to mogę podpowiedzieć, że na terenie całej Polski działa Centralne Biuro Bezpieczeństwa Personalnego https://biurocbbp.pl/oferta/nieruchomosci/negocjacje-eksmisyjne-niechcianego-lokatora/ i oni specjalizują się w rozwiązywaniu takich kwestii, ja właśnie z ich usług korzystałem. Przeprowadzają mediacje/negocjacje eksmisyjne, a także rzeczy typu pakowanie, transport i magazynowanie rzeczy ruchomych w związku z przeprowadzką najemcy. Firma działa bardzo skutecznie, u mnie doskonale się sprawdzili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Pią Mar 31, 2023 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie dlatego warto sobie to odpowiednio przeanalizować. Moim zdaniem sprawa jest jasna, dlatego też zawsze trzeba podejmować racjonalne decyzje. Mnie zastanawia to, czy przy wynajmie bierze się pod uwagę to, kogo nie można eksmitować? Myślę, żę to faktycznie bardzo ważne kwestie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy