FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki kocioł C.O.?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Laurax
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 47

PostWysłany: Czw Lis 10, 2016 9:17 pm    Temat postu: Jaki kocioł C.O.? Odpowiedz z cytatem

Z jakiej firmy wybrać kocioł C.O.?
Które polecacie, wypróbowaliście i są bezawaryjne?
Czytałam na http://www.budujesz.pl/wiadomosc/kociol-c-o-jak-wybrac-ktory-najlepszy/181/ , że moc kotła trzeba dobrać odpowiednio do powierzchni domu.
Ale zastanawiam się, czy nie lepszy byłby kocioł o nieco większej mocy niż tam zalecają. Przecież trzeba też uwzględnić straty ciepła i jeżeli są znaczne, to chyba kocioł powinien mieć większą moc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie można kierować się ceną, to wydatek na lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 22

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 5:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skorzystaj sobie z kalkulatora doboru kotła na stronie http://www.sas.busko.pl/pl/produkty/dobierz-kocio.html, i będziesz wiedział jaki kocioł jest ci potrzebny. A jak masz duże straty ciepła, to proponuję wymienić okna i ocieplić dom, szkoda wypuszczać ciepło i płacić dodatkowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpewniejszym i najekonomiczniejszym rozwiązaniem są kotły na ekogroszek. Sam taki zakupiłem od firmy www.stefaniak.pl Sprzedają kotły na ekogroszek z podajnikiem. Wam również polecam zainteresować się ich produktami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy wybór to zdecydowanie kocioł na pellet. Ten, który zakupiłem od www.polspaw.com.pl okazał się kapitalnym a co najważniejsze niezmiernie oryginalnym wyborem. Potwornie cieszę się z tego wyboru!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak i @milen, ja również uważam że najlepszy wybór to pellet. I to ten drzewny! O słuszności tego wyboru przekonałem się za sprawą KREX https://www.krex.pl/, od dawna mnie zaopatrują w taki produkt. To bardzo ekologiczne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jest kocioł ne ekogroszek z podajnikiem http://budmetnocon.pl/kotly-z-podajnikiem-na-ekogroszek.php i jesteśmy z niego zadowoleni. Chodzi sprawnie, bezawaryjnie, nie mamy co do niego najmniejszych zastrzeżeń. Cenę miał bardzo przyzwoitą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o kotły pelletowe chodzi to u nas z kolei działa bezawaryjnie od dłuższego czasu kocioł Pellux https://www.biawar.com.pl/kotly-peletowe-pellux/ To bardzo dobre kotły, nie wymagają obsługi - podawanie paliwa, kontrola spalania, czyszczenie wymiennika czy sterowanie instalacją grzewczą działa automatycznie. Kocioł jest solidny i bezproblemowy, w 100% jesteśmy z niego zadowoleni, to była dobra decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mieszkacie w województwie śląskim i rozglądacie się za odpowiednim kotłem to skontaktujcie się z firmą www.orstal.cze.pl Jest to sprawdzony producent kotłów centralnego ogrzewania. Znajdziecie tam kotły uniwersalne, na ekogroszek i miał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią firmą, która zajmuje się sprzedażą kotłów to polecam wam zajrzeć na stronę www.tec.com.pl Od nich możecie zakupić kotły wieloolejowe, które dają dużo ciepła i są nieinwazyjne dla środowiska. Jest to lepsza opcja niż tradycyjne kotły węglowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym producentem kotłów grzewczych jest firma www.zgoda-wieprz.pl W ich ofercie znajdziecie świetne kotły węglowe z podajnikiem. Dodatkowo firma ta sprzedaje swoje produkty w całkiem niezłych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubulo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 208

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszła pora na wymianę pieca gazowego w mieszkaniu. Stary ma już dobre 15 lat i coraz trudniej go wyregulować, z roku na rok coraz bardziej przepala, rachunki rosną. Dzięki http://www.metalterm.pl znaleźliśmy odpowiedni kocioł grzewczy do naszego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności powinniście się rozejrzeć za sprawdzonym producentem kotłów. Od siebie mogę wam polecić firmę www.polspaw.com.pl Kocioł, który od nich zakupiłem świetnie się spisuje i nie ma problemów z ogrzaniem całego mojego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Nie Sie 18, 2019 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii warto również zwrócić uwagę na ofertę kotłów gazowych od https://kociolcenowy.pl/178-kotly-gazowe dlatego sprawdź w wolnej chwili co przygotowali i jaki będzie dla Was potrzebny. My nie zawiedliśmy się zarówno jeśli chodzi o poziom obsługi, termin realizacji oraz pomoc w dobraniu odpowiedniego modelu. Natomiast w sezonie grzewczym oczywiście nie marzniemy, a wydatki na ten dział też są spokojnie do przyjęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy kocioł pelletowy z automatycznym podajnikiem http://www.simar.com.pl/i bardzo sprawnie działa, także jestem zadowolony z niego. Solidny jest, łatwy w obsłudze a nie kosztował dużo. Jednak teraz lepiej iść w ogrzewanie pelletem, węgiel to już przeżytek, szkoda naszego zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy