FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pompa hydroforowa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maaja4
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 02 Gru 2022
Posty: 15

PostWysłany: Pią Sty 20, 2023 9:56 am    Temat postu: Pompa hydroforowa Odpowiedz z cytatem

Hej, poszukuję dobrego rozwiązania do zaopatrywania w wodę mojego małego domu letniskowego. Słyszałam, że aktualnie najoptymalniejszym rozwiązaniem jest pompa hydroforowa. Co sądzicie, może ktoś z was niej korzysta? Jeżeli tak, to polecicie konkretnego dystrybutora? Szukając znalazłam tę firmę https://nawadnianieipompy.pl. Proszę o opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1128

PostWysłany: Sob Lip 01, 2023 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wyborze zestawu hydroforowego ważne jest także, aby zwrócić uwagę na jego głośność. Dla niektórych może to być kwestia drugoplanowa, ale warto wziąć to pod uwagę, jeśli urządzenie ma być używane w bliskim sąsiedztwie miejsc wypoczynku czy pracy. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie i głośność pracy może wpływać na komfort użytkowania.

Ostatnio zmieniony przez REPORTOWICZ dnia Sro Paź 04, 2023 12:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Pon Lip 31, 2023 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że na działkach czy przy małych domach jednorodzinnych sprawdzi się pompa wirnikowa do wody. Pozwoli ona korzystać z czystej wody użytkowej, o jej budowie i wykonaniu możecie znaleźć więcej informacji na stronie producenta Dambat. W ofercie posiadają szereg pomp głębinowych i innych urządzeń z zakresu techniki pompowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 754

PostWysłany: Czw Sie 24, 2023 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź, jakie masz średnie zużycie wody w domu i czy taka pompa będzie w stanie je pokryć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy