FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Garniki Philipiak

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nano1971
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Bellevue

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 11:52 am    Temat postu: Garniki Philipiak Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje od Was opinii na temat garnków Philipiak. Chodzi mi tutaj o oryginalne garnki za bardzo wysoką cenę. Ja sama zapłaciłam za nie ponad 5 tysięcy. Chciałam się dowiedzieć od osób, które takie garnki używają czy rzeczywiście są one tak dobre jak zapewniają na pokazach ? Czytałam sporo negatywnych opinii, szczególnie o patelni na której się wszystko przypala, czy to prawda ? Mam jeszcze czas, żeby je oddać dlatego chcę zasięgnąć opinii osób które je użytkują. Bardzo proszę o pomoc.
_________________
trądzik różowaty zdjęcia leczenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
alb.kla
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Oława

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daj spokój, nie warto - te garnki to żaden cud. A przepłaciłaś bardzo dużo...... jakiś czas temu widziałam je za pareset złotych
_________________
alb.kla
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem są bardzo drogie. Ja swoje kupowałam w sklepie Duka - https://dukapolska.com/garnki-i-patelnie Nie zaplaciłam jakoś bardzo dużo a są świetnej jakości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia721
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Paź 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za sam rodzaj ich sprzedaży nie można ufać dla osób, które je promują, poza tym nie widzę w nich zupełnie nic co mogłoby nas zainteresować. Stal 18/10, nic specjalnego.... Sądzę, że można znaleźć o wiele lepsze marki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 7:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio trafiłam na https://www.4kitchen.pl/pol_m_Gotowanie_Garnki-ceramiczne-Silit-168.html i chyba zainwestuję w Garnki Silit. Słyszałam, że jakościowo są super i nie mają niklu w składzie. To dość istotne bo sporo osób jest uczulonych na nikiel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1465

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mam być z wami szczera, to ja przy zakupie garnków zwracam uwagę na jakość nie na cenę. Sprawdźcie ofertę https://europ24.pl/garnki/garnki_pojedyncze/zeliwne - mają bardzo szeroką ofertę i garnki naprawdę są wysokiej jakości. Jestem pewna, że będą wam służyć na lata i będziecie z nich zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie można zapomnieć o garnkach i patelniach, ale jeśli już kupować to te dobrej jakości, które nie przypalają. Ja sobie kupiłam podobne do tych co są Garnki Przezroczyste i jestem zadowolona, a znalazłam je na ceneo najpierw tutaj porównałam sobie ceny by wtedy wybrać te które mi odpowiadały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dawid43
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 5:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za ich cenę można kupić kilka takich kompletów. Niestety na tych ich całych pokazach potrafią tak zbałamucić ze ba się wrażenie złapania niezwykłej okazji jedynej takiej na świecie.
_________________
http://awaryjne-otwieranie-samochodow-gdansk.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 5:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie znam tej konkretnej marki. Natomiast fajną opcją wydają mi się garnki ceramiczne, takie jak chociażby te z oferty https://zlotywidelec.pl/garnki . Wybór w tym przypadku jest naprawdę duży, a co więcej, dostępne tutaj produkty cechuje zarówno najwyższa jakość wykonania, jak i fajna stylistyka. Kupował tam ktoś może? Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy