FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
drukowanie zaproszeń rzeszów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basiakucon
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Mar 2022
Posty: 234

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 8:51 am    Temat postu: drukowanie zaproszeń rzeszów Odpowiedz z cytatem

Cześć, zbliża się mój ślub i rozglądam się za zaproszeniami. Szczerze to dotychczas nic mnie nie powaliło.. więc zdecydowałam, że zlecę stworzenie indywidualnej grafiki. Teraz nadszedł moment, w którym szukam firmy oferującej drukowanie zaproszeń rzeszów. Chcę aby było ono wydrukowane na papierze z wybitym paternem, więc to takie dodatkowe utrudnienie. Na Internecie udało mi się znaleźć taką drukarnię https://drukarnia.geokart.com.pl/, której oferta wydaje się być idealna. Jednak zanim się zdecyduję, chciałabym zapytać Was o opinie na jej temat oraz jakości wydruku. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam Smile Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pią Gru 08, 2023 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio natknęłam się na bardzo ładne, oryginalne i nietuzinkowe zaproszenia na ślub w sklepie internetowym happenings.pl/zaproszenia-na-slub/. Tak więc jeśli interesuje Cię taki właśnie asortyment, to polecam się tam w wolnej chwili rozejrzeć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikuphal
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2024
Posty: 4
Skąd: Korczyna

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2024 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie wiele drukarni oferuje podobne usługi - zastanawiasz się, jak wybrać najlepszą z nich? Pamiętaj, że cena nie powinna być Twoim głównym kryterium przy wyborze konkretnej firmy. Niski koszt i wysoka jakość nie zawsze idą w parze. A w tym przypadku właśnie jakość i estetyka nadruku odgrywa kluczową rolę. W sieci znalazłam te drukarnie - https://hedom.pl/ co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy