FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
nowoczesne meble

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Czw Lip 30, 2020 6:01 pm    Temat postu: nowoczesne meble Odpowiedz z cytatem

Szukam oryginalnych mebli typu krzesła, fotele do mieszkania. Jakieś propozycje może macie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Czw Lip 30, 2020 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w sumie tak jak ja. Remontuję właśnie mieszkanie i chciałabym je nieco unowocześnić, postawić na oryginalne i ciekawe meble. Teraz to chyba dużo lepszy wybór jest w sklepach internetowych niż stacjonarnych mam wrażenie. Zerknij sobie na https://designtown.pl/ jeśli szukasz czegoś oryginalnego. Tam meble przeróżne znajdziesz, nie tylko krzesła czy fotele. Są też łóżka, komody, naprawdę wybór jest super. Do tego różne dodatki. Mi tam się sporo rzeczy spodobało, z chęcią tam zrobię zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Sro Sie 05, 2020 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne, nowoczesne meble znajdziecie w https://livingstory.pl/ Maja tam świetne rzeczy i co ważne są to meble wysokiej jakości, także będą wam długo służyć. My sporo rzeczy tam kupiliśmy - w tym własnie fotel i krzesła i jesteśmy z tych mebli w 100 % zadowoleni. Są wygodne i cieszą oczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno wiele ciekawych i praktycznych propozycji znajdziecie tutaj https://citymeble.com/gdansk/ . Trzeba zawsze stawiać na jakość i praktyczne rozwiązania. Meble muszą idealnie pasować do każdego pomieszczenia. Poza tym plusem jest to, gdy pasują również między wnętrzami. Wszystko wtedy wygląda naprawdę idealnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Sob Paź 17, 2020 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteśmy już w temacie foteli, to myślę, że na podstawie moich ostatnich zakupów, śmiało mogę wam polecić firmę Abra. Znajdziecie tam spory wybór różnorakich mebli. Natomiast, jeżeli chodzi o fotele: https://www.abra-meble.pl/wszystkie/fotele/ to wybór jest równie ogromny. Warto zwrócić uwagę na jakość wykonania, ogromny wybór w ofercie i ceny dopasowane na każdą kiszeń. Ja akurat szukałem budżetowego fotela i znalazłem tam takie do 300 pln!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ike60
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Paź 2020
Posty: 1
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór mebli do mieszkania to ważna decyzja. Wpływają one na nasze samopoczucie, a także komfort korzystania z nich. Nie można zapominać o walorach estetycznych, które nadają charakteru pomieszczeniom.
_________________
meble które robią różnice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1458

PostWysłany: Pią Paź 23, 2020 5:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz wyjątkowych i dobrej jakości mebli, to koniecznie sprawdź meble Vivaldi Sama robiłam u nich nieco większe zakupy po remoncie mieszkania i jestem bardzo zadowolona. Co ważne, mają naprawdę ogromny wybór mebli w różnych stylach, tak więc każdy znajdzie u nich coś dla siebie. Ceny też sa przystępne, a wysyłka wręcz ekspresowa. Na pewno się nie zawiedziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Nie Paź 25, 2020 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My większość mebli do naszego wnętrza kupowaliśmy w sklepie internetowym Dobra Sofa https://dobrasofa.pl/ stawiają na najwyższy standard, nie ma problemów jeśli chodzi o poziom obsługi i też pilnowanie terminów dostaw. Efekty mega zadowalające. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że zakupy i u Was będą jak najbardziej udane!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy