FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Lotnik Gdynia
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej80
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Wrz 2014
Posty: 16

PostWysłany: Czw Paź 16, 2014 12:37 pm    Temat postu: Lotnik Gdynia Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś słyszał coś może o SZBD Lotnik z Gdyni ?
_________________
http://ogarnieci.pl/10166,Dom-i-ogrod.html - ranking produktów wyposażenia domu
http://ewyposazenie.pl - i tu fajne rzeczy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Nie Paź 19, 2014 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie słyszałem, popytaj bardziej inwestorów z Trójmiasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciej80
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Wrz 2014
Posty: 16

PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie bardzo mało opinii o nich, a istnieję od 1997 roku, ale to chyba dobrze, ludzie głównie piszą jeżeli coś jest nie tak Razz
_________________
http://ogarnieci.pl/10166,Dom-i-ogrod.html - ranking produktów wyposażenia domu
http://ewyposazenie.pl - i tu fajne rzeczy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Paź 26, 2014 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie słyszałam a co? Chcesz kupić mieszkanie w Gdyni? Jeśli tak to radzę ci zajrzeć na http://dom.money.pl/mieszkania/sprzedaz/gdynia/ Jest tam naprawdę dużo ofert zarówno mieszkań na sprzedaż jak i do wynajęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro nie ma negatywnych opinii, to chyba nie masz się o co bać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powidełko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lut 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lut 13, 2017 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Nie ma opinii o SZDB Lotnik, bo wszystkie są skutecznie usuwane.

Mam nieszczęście mieć "dom", wybudowany przez tą firmę. Embarassed

Problemy związane z budową zaczęły się na etapie podpisania umowy. Teraz, ŻAŁUJĘ, ŻE NIE NOSIŁEM ZE SOBĄ DYKTAFONU, bo to o czym z egzaltacją i szczerością w oczach zapewniał “Pan Prezes” okazywało się moim złym zrozumieniem jego słów i jakąś nieprawidłowością, zaledwie kilka miesięcy później.

W czasie budowy, wszędzie (nawet dla takiego laika jak ja) same niedoróbki, beton mieszany pół na pół z kamieniami polnymi, krzywe ściany i podłogi, nieszczelne okna, zastosowanie materiałów wewnętrznych - na zewnątrz (podbitka). Chodziło o jak najtańsze materiały.
Żadnej hydroizolacji, okna mocowane bezpośrednio do muru, wszędzie pianka i silikon. W każdej dziurze poukrywane puszki po piwie i flaszki. Robotnicy walili wódę na potęgę.

Teraz jak dom już stoi i jest zasiedlony, mam ochotę się wyprowadzić i go sprzedać. Do dziś nie ma żadnej dokumentacji wykonawczej, odbiorczej i gwarancyjnej.

Dodatkowo ogromna ilość usterek: cieknące drzwi i okna, nie działająca podłogówka, cały dom jest jednym gigantycznym mostkiem termicznym (sypialnia i łazienka temperatura nie przekracza 17 stopni), cały dach służy jako grzejnik powietrza zewnętrznego, pokoje z oknami połaciowymi zalewa z nieszczelności woda,
Na dachu zamontowane jest kilkanaście grzybków, przez które wentylacja zamiast wyciągać to dmucha! W pomieszczeniu kotłowni (tam gdzie jest GAZ!!!) też!
Okna są bez uszczelek. Podłogi na parterze są lodowate - brak izolacji fundamentów, cieknące i krzywe rynny, najtańsze i najgorsze materiały.

Wtedy cieszyłem się jak głupi, że dom rośnie, a ja nie muszę się uczyć jak go budować bo budują "profesjonaliści".
Teraz wiem, że to był błąd. Powinienem od rana do wieczora siedzieć na forach budowlanych albo wynająć dodatkowo kogoś, kto się na tym zna.

Oprócz tego, kwestia finansowa. Lotnicy robili zebranie mieszkańców tylko po to by zakomunikować, że trzeba dopłacić (i to wcale nie mało): to za ziemię, to za drogę, to za kostkę brukową, to za to i za tamto....

Dzisiaj powiem szczerze: TRZYMAŁ BYM SIĘ OD NICH Z DALEKA!
Ani tanio, ani dobrze....


Ciekaw jestem, czy prezes tej całej spółdzielni, miałby odwagę przejść się po dotąd wybudowanych domkach, odwiedzić lokatorów i zadać kilka pytań:
- no jak się Wam żyje?
- zadowoleni jesteście?
- czy spełniliśmy Wasze oczekiwania?
- czy już usunęliśmy wszystkie niedoróbki?

Ciekaw jestem, bardzo.

BTW. właśnie budują nowe osiedle murując przy minusowej temperaturze z betoniarki.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jondro4
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lut 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lut 15, 2017 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe informacje muszę przyznać.
_________________
tworzenie stron poznańi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefan665
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trochę za drogie według mnie
_________________
lime kredyt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jedyna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drogo zawsze bylo i bedzie niestety Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mahi01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Wrz 2020
Posty: 942

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 5:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Be sure to install cartridges, load paper and power on the printer. Download the 123.hp.com/setup to get the recommended software for your printer. We will help you download the correct HP printer software and drivers. Which includes Windows, MacOS, iOS and Android. You can then install your123.hp.com/setup. For installation of drives, you can take help of our website 123.hp.com/setup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mahi01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Wrz 2020
Posty: 942

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 5:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A printer driver is software that your computer uses to talk to 123.hp.com/setup a physical printer, which may be connected to your computer or another computer on your network. You can download 123.hp.com/setup printer drivers and software from our website. You can visit this site to install printer setup. you can take help from our website 123.hp.com/setup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mahi01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Wrz 2020
Posty: 942

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 5:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To setup and download the Hp priter driver software, visit our website 123.hp.com/setup. The 123 hp setup HP printer makes printing hassle-free and easy. Install the hp printer on your Windows or Mac computer and install the drivers via 123.hp.com/setup. For more information, contact our team at 123.hp.com/setup. We are always available to help you.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mahi01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Wrz 2020
Posty: 942

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 5:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To setup and install your 123 HP printer go to123.hp.com/setup for mac . For installation of drivers, seek help immediately from the website 123.hp.com/setup. We’ll help you download the right hp software and drivers.Be sure to install cartridges, load paper and power on the printer. Download the 123.hp.com/setup to get the recommended software for your printer.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mahi01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Wrz 2020
Posty: 942

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 5:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Be sure to install cartridges, load paper and power on the printer. Download the 123.hp.com/setup to get the recommended software for your printer. We will help you download the correct HP printer software and drivers. Which includes Windows, MacOS, iOS and Android. You can then install your 123.hp.com/setup. For installation of drives, you can take help of our website 123 hp printer setup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mahi01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Wrz 2020
Posty: 942

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2020 5:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The fastest and easiest way to reset your password is the apple.com/recover device. Which is designed to be returned to your Apple ID account. Retrieve the Apple ID by following an easy process and answering security questions at Apple. Contact apple.com/recover for any issues.Apple.com/recover - recover, reset or unlock your apple id by visiting apple.com/recover or iforgot.apple.com and follow the process.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy