FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
internet w Białymstoku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 250

PostWysłany: Sro Lip 26, 2023 12:35 pm    Temat postu: internet w Białymstoku Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim! szybkie pytanie odnośnie internetu w Białymstoku - u jakiego dostawcy usług dostanę najlepszą ofertę ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 678

PostWysłany: Czw Lip 27, 2023 3:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zależy co masz na myśli pisząc najlepszą Smile czy mają to być najniższe ceny czy może jednak bardziej chodzi Ci o parametry ? wiem jedno, najlepiej poszukaj kogoś, kto działa typowo na tym terenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 836

PostWysłany: Pią Lip 28, 2023 6:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lokalni dostawcy usług mają rzeczywiście najlepsze oferty na internet czy kablówkę. Natomiast mozna znalezc firmę, która oferuje i spoko ceny i dobre parametry. tak jest na przykład w Elpos.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 250

PostWysłany: Nie Lip 30, 2023 6:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki wielkie za szybkie odpowiedzi, o Elpos poczytam bo szczerze mówiąc nie kojarze ich wcale. a jak długo czeka się u nich na aktywację usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 836

PostWysłany: Pon Lip 31, 2023 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co wszystko idzie tu bardzo sprawnie, obsługa profesjonalna, kontaktowa i pomocna. no i pod kątem konkurencji myslę, ze lepszej oferty nie znajdziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qfriesen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Sie 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 03, 2023 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Temat, który mnie ostatnio intryguje, to zasady bezpieczeństwa w internecie. To dziedzina, która nabiera ogromnej wagi, szczególnie w obliczu coraz liczniejszych zagrożeń online. Pamiętajmy o silnych hasłach, aktualizowaniu oprogramowania i rozważnym udostępnianiu danych. Jakie są Wasze sposoby na dbanie o bezpieczeństwo w sieci?
_________________
Bezpieczeństwo w sieci – jakich zasad warto przestrzegać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 592

PostWysłany: Czw Sie 17, 2023 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to jak szukałam dla siebie teraz tani i dobry internet domowy białystok to pytałam po prostu znajomych kogo polecają. Tak dotarłam do firmy KOBA i chcę właśnie do nich teraz zgłosić się po ofertę. Ponoć oferują dogodne warunki i atrakcyjne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
clovis61
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Sie 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 17, 2023 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecacie jakiegoś konkretnego dostawcę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 250

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2023 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pinki napisał:
wiesz co wszystko idzie tu bardzo sprawnie, obsługa profesjonalna, kontaktowa i pomocna. no i pod kątem konkurencji myslę, ze lepszej oferty nie znajdziesz.


Wszystko brzmi bardzo dobrze ale sprawdziłam na lokalnych grupach i rzeczywiście, ludzie, którzy mają u nich abonamenty bardzo sobie wszystko chwalą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 836

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2023 5:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wcale się nie dziwie bo mam wrażenie, ze w porownaniu do konkurencji dają więcej za mniej ( tzn taniej). dużo osób przedłuża umowy a to też o czymś świadczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malpek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2022
Posty: 519

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2023 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz najlepszej oferty internetu w Białymstoku, to z pewnością warto skorzystać z porównywarki dostępnej na stronie https://panwybierak.pl/oferty/internet-domowy-stacjonarny/56 To narzędzie pozwala porównać oferty różnych dostawców pod kątem prędkości, ceny i dostępności zasięgu. Dzięki temu będziesz mógł dokładnie przeanalizować opcje dostępne na Twoim terenie i wybrać ofertę, która spełnia Twoje potrzeby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 250

PostWysłany: Wto Paź 10, 2023 6:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pinki napisał:
no wcale się nie dziwie bo mam wrażenie, ze w porownaniu do konkurencji dają więcej za mniej ( tzn taniej). dużo osób przedłuża umowy a to też o czymś świadczy.


no to jest chyba najlepsza rekomendacja., wiadomo, ze ciągle pojawia się na rynku coś nowego ale jak klient zostaje to jednak świadczy to o tym, ze w danej firmie dostaje najlepsze warunki. raz jeszcze wielkie dzięki za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Lis 01, 2023 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezprzewodowy internet to rozwiązanie, które wnosi do naszego życia wiele zalet i korzyści. Dzięki niemu możemy cieszyć się dostępem do sieci w sposób wygodny, elastyczny i bez zbędnego zamieszania kabli. Bezprzewodowy internet pozwala nam być online niemal wszędzie, gdzie jest dostępny zasięg. To oznacza, że możemy przeglądać strony internetowe, sprawdzać pocztę, czy oglądać ulubione filmy, siedząc w ogrodzie, kawiarni, czy podróżując. To naprawdę wygodne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy