FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
wynajem aut Białystok

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3329

PostWysłany: Pią Lut 03, 2023 8:50 am    Temat postu: wynajem aut Białystok Odpowiedz z cytatem

Hej. Chcielibyśmy z mężem wynająć samochód w najbliższym czasie tylko jeszcze rozglądamy się za odpowiednią ofertą. Może nam coś polecicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 545

PostWysłany: Pią Lut 03, 2023 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dobrym wyborem byłaby wypożyczalnia samochodów białystok . Z tego co widziałam to firma posiada dosyć atrakcyjną ofertę, ogólnie też samochody są bardzo zadbane i świetnie wyposażone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Pon Maj 08, 2023 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że Wynajem idealnego samochodu jest najlepszym wyborem bo Comfortcar ma atrakcyjne ceny wynajmu i bardzo jasne i czytelne warunki wynajmu korzystne dla klientów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1120

PostWysłany: Czw Lip 06, 2023 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że wiele osób może mieć problemy z rozliczeniem podatku VAT od wynajmu samochodu. Na szczęście, znalazłem artykuł na stronie https://bziuk.pl/jak-rozliczy-podatek-vat-od-umowy-wynajmu-samochodu który wyjaśnia wszystko krok po kroku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 586

PostWysłany: Pon Lip 31, 2023 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wiele osób szuka oszczędności, więc można poszukać taniej wypożyczalni. W Kielcach swój oddział ma Beep Rent https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-kielce/. Mają niskie ceny, bo flota jest zróżnicowaną. Mają nieco starsze i nowe modele. Ich auto można zwrócić później w ich dowolnym punkcie w Polsce, więc podróż w jedną stronę jest możliwa. Sprawdzi się to, gdy planujecie lot za granicę. Polecam o nich poczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy