FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
wygodny materac

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 2:23 pm    Temat postu: wygodny materac Odpowiedz z cytatem

Do takiego łożka można też dokupić jakiś stylowy i wygodny materac. Zauwazyłam, ze tutaj https://hilding.pl/ , mają aktualnie świetnej jakości materace w dobrych cenach. Na Twoim miescu, długo bym się nie zastanawiała tylko brała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 252

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://materacyk.pl/ duzy wybór mam od nich już od dawna i jestem zachwycona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleksandra Kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Paź 2021
Posty: 74

PostWysłany: Czw Lut 24, 2022 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście już o materacach japońskich? Czytałam bardzo fajny artykuł na ten temat https://futon.pl/blog/zalety-futonu-komu-warto-polecic-japonski-materac-b15.html i coraz poważniej zastanawiam się nad jego wyborem. Co o tym myślicie? Czy ktoś z Was już ma, korzysta i może podzielić się doświadczeniem? Chętnie poznam Wasze opinie Wink Zastanawiam się w jaki sposób wpływają one na jakość i komfort snu? Bo przyznam, że bardzo mnie intryguje takie rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lockman.sherman
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lut 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 25, 2022 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama już nie wiem na co zwracać uwagę... informacji w sieci jest naprawdę wiele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Pią Mar 25, 2022 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele informacji w sieci i warto się z nimi zapoznać, specjaliści radzą jaki materac wygrać. Osobiście zdecydowałam się na materac piankowy 120 x 200 do mojego łóżka i naprawdę fajny jest, wygodny, nie za miękki, nie za twardy, w sam raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agness
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2022
Posty: 23

PostWysłany: Nie Mar 27, 2022 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z materacy dla dziecka polecam Fiki Miki, u nas już drugi materac od nich- z tych drugich Odeo +. Polecam, mega wygodne, mają nawet zdejmowane pokrowce do prania w pralce, idealne i dla alergika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nisa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 122

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2022 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygodny materac to podstawa. Dlatego warto sobie potestować i potem wybierać ten idealny. Myśmy długo szukali i w końcu trafiliśmy na swoje ideały u marki Hilding. Nie każdemu będzie to samo pasować, ale oni mają naprawdę spory wybór - wystarczy spojrzeć na ich www https://hilding.pl/kategoria/materace/, więc spokojnie każdy znajdzie coś dla siebie. My z mężem mamy dwa różne - on woli bardziej sprężysty, ja muszę mieć twardo pod tyłkiem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zielon809
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 22 Kwi 2022
Posty: 49

PostWysłany: Pon Maj 02, 2022 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa, że jestem świeżo po zakupieniu materaca, dlatego i Wam polecę co nieco. Materac zapewniony przez EverSleep https://eversleep.pl/sklep/ okazał się całkowitym spełnieniem moich marzeń. Lateksowy, miękki, specjalistycznym pokrowcem na dobre zagościł i w naszej sypialni. Sypianie na nim daje niezliczoną ilość frajdy i wygody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwester4365
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Kwi 2022
Posty: 5

PostWysłany: Czw Maj 05, 2022 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdemu podoba się zupełnie inny materac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Czw Maj 05, 2022 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ogólnie normalne, że materac do łóżka musi być wygodny, ale jak go wybrać? Moim zdaniem najlepiej jest iść do salonu , popróbować różnych rzeczy i koniec końców zdecydować się na coś odpowiedniego. Najważniejsze jednak, żeby sprawdzić. Nie musicie kupować w kosztownym salonie w mieście, ale w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1370

PostWysłany: Pon Maj 09, 2022 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę mieć materac 140x200 i właśnie rozważam, gdzie taki mogłabym kupić. Ogólnie w moim mieście sklepów z takim asortymentem praktycznie nie ma, żeby kupić stacjonarnie, więc chyba zdecyduję się na ofertę online. Jeśli tylko macie coś konkretnego do polecenia, to chętnie sobie zerknę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 252

PostWysłany: Wto Maj 31, 2022 6:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupiłam dla syna 160/80 na materacyk.pl okazał sie genialny nie odkształca się i bardzo solidny dlatego teraz zmieniam w sypialni i tez zdecydowałm sie u nich kupić bardzo polecam materace bardzo dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 252

PostWysłany: Wto Maj 31, 2022 6:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupiłam dla syna materac na stronie https://materacyk.pl/ okazał sie genialny nie odkształca się i bardzo solidny dlatego teraz zmieniam w sypialni i tez zdecydowałm sie u nich kupić bardzo polecam materace bardzo dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gtykalos87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Cze 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Cze 02, 2022 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawi was może ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Wto Cze 07, 2022 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno mi jest się za Was wypowiadać, ale wydaje mi się, że taki materac na wymiar https://materacnawymiar.pl/ może się sprawdzić, jeśli szukacie mega jakości i spoko ceny. Jak wiadomo, nie ma co zaoszczędzać, bo odpowiednie włókna i wypełnienie daje nam nie tylko wygodę, ale i gwarancję wieloletniego użytkowania. Moim zdaniem to dobry plan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy